מהו הזמן הטוב ביותר לפרסם בפייסבוק

מהו הזמן הטוב ביותר לפרסם בפייסבוק

 1. שעות הפעילות של הקהל: נסה לזהות את השעות בהן הקהל שלך הכי פעיל. זה יכול להיות במהלך היום או בלילה. ניתן להשתמש בכלים כמו Facebook Insights כדי לראות את השעות הפופולריות בהן הקהל שלך פעיל.
 2. נסה את השבועיות: מחקרים מראים שימי שני, שלישי ורביעי נחשבים לימים הטובים ביותר לפרסום ברשתות חברתיות, כולל פייסבוק. לעומת זאת, בסוף השבוע (חמישי ושישי) הפעילות יכולה להיות מעט נמוכה יותר.
 3. ניסוי וטעייה: הפרסום בזמנים שונים במהלך היום ולבחור את הזמן שבו הפוסטים מקבלים את התגובה הטובה ביותר יכול להיות דרך טובה לגלות את הזמן הטוב ביותר עבור הקהל שלך.
 4. שימוש בכלים נוספים: בנוסף ל-Facebook Insights, תוכל להשתמש בכלים של צד גדר גברת העסקים שלך לניתוח וניטור של הפרסומים. כמו כן, ישנם כלים חיצוניים שמאפשרים לך לזהות את הזמן הטוב לפרסם באופן אוטומטי, בהתבסס על נתונים וניתוחים.
 5. לשים לב לאוהדי הפייסבוק שלך במספר מקומות: זה חשוב להתחשב באופן גם באוהדי הפייסבוק שלך שבמקומות שונים בעולם. אם יש לך קהל במגוון איזורים גאוגרפיים, עלול להיות עדיף לפרסם בזמן שהמגוון הזה של אנשים פעיל.
 6. פרסומים שוליים: אפשר גם לנסות לפרסם בשעות שבהן אין המון פרסומים אחרים, כך שהפוסטים שלך יזוהו יותר טוב על רקע התחרות הפחותה.
 7. התמקדות בזמן קריטי: חשוב לזהות את הזמן הקריטי ביותר לקהל היעד שלך. לדוגמה, אם תפרסם פוסטים על נושאים שקשורים לבוקר או לערב, יתכן שהזמן הטוב ביותר יהיה לפני או אחרי שעות העבודה הרגילות.
 8. פרסומים עונתיים ומיוחדים: במקרים של פרסומים עונתיים או חשובים מיוחדים, כמו הצעות מבצעים או אירועים מיוחדים, יש לפרסם אותם בשעות הנכונות לקהל היעד. לדוגמה, אם יש לך הצעת מבצע שנגמרת בשעה מסוימת, יש לוודא שהפרסום יתפרסם לפני שעה ספציפית בה יפוג תוקף ההצעה.
 9. ניתוח תחרות וטרנדים: נסה להבין את השוק והתחרות שלך. אם אתה מגלה שהמתחרים שלך פרסמים בשעות מסוימות ומצליחים, יתכן שגם לך יהיה הצלחה באותם השעות.
 10. פרסומים בימי חגים ואירועים מיוחדים: בימי חגים ואירועים מיוחדים, הקהל עשוי להיות יותר פעיל וכדאי לשקול פרסום נוסף בשעות הללו. זה יכול להיות הזמן המושלם להגיב לטרנדים או לחלוק אירועים שקשורים לחג.
 11. שימוש בניסויים מאורגנים: תוכל להשתמש בשבירת הזמן למעלה לניסויים מאורגנים. לדוגמה, תשקול לפרסם את אותו הפוסט בזמנים שונים במהלך היום ולבדוק איזה פרסום מקבל תגובה טובה יותר.
 12. כמות פרסומים: המפתח הוא שלא להפריע יותר מידי לקהל שלך. אם תפרסם פרסומים בשפע, הקהל עשוי להתעייף ולבטל את העקיפה מפייסבוק שלך. לכן, יש למצוא את האיזון הנכון בין כמות הפרסומים לבין איכותם. כאשר אתה עוקב אחרי המלצות אלה ונותן את הזמן הנכון והמתאים לפרסום בפייסבוק, תוכל לראות שיפור בהגות ובתוצאות של הפוסטים שלך. זכור שכל עסק הוא שונה, ולכן יש לנסח את המתאם הטוב ביותר עבור הקהל המטרה שלך ולערוך ניסויים לאורך הזמן כדי לקבוע את הגישה המושלמת עבורך.

לפרסם בפייסבוק בזמן הנכון יכול להיות מאוד חשוב להצלחת הפרסום שלך. הנה מספר טיפים והמלצות בנוגע לזמן הטוב ביותר לפרסם בפייסבוק:

כדי לקבוע את הזמן הטוב ביותר עבורך, עשה ניסויים וניטור יסודי, ואל תשכח לקחת בחשבון את אופי הקהל שלך והמטרות שלך בפרסום בפייסבוק.

שתפ/י את הפוסט!
Facebook
WhatsApp
מאור בן יעקב
מאור בן יעקב

כותב הבלוג, ומקדם אתרים בגוגל משנת 2022, עם ניסיון מצטבר של קידום עשרות אתרים, אוהב לחלוק מהידע שלי ושמח שאתם לוקחים חלק!

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם..♠
הירשמ/י לניוזלטר שלנו!
אנחנו מבטיחים לשלוח רק תוכן איכותי!