אס מרקטינג לוגו

קורס פרסום ממומן באינסטגרם

אינסטגרם היא אחת מרשתות החברתיות הגדולות, המשפיעות והפופולריות בעולם בימינו. הפלטפורמה מונה מעל מיליארד משתמשים פעילים מדי חודש ו-500 מיליון משתמשים יומיים.

בשל כך, מדובר באחד הערוצים הטובים והיעילים ביותר עבור מותגים ועסקים לשיווק, פרסום וקידום עסקי. אחת הדרכים המרכזיות לניצול יעיל של הפוטנציאל השיווקי הגלום בפלטפורמה היא באמצעות פרסום ממומן.

פרסום ממומן באינסטגרם

פרסום ממומן (Paid Advertising) באינסטגרם מתייחס למודעות ותכנים ממומנים המופצים בפלטפורמה בתשלום עבור החשיפה. כלומר, מדובר בפרסום שבו המפרסם משלם על כל לחיצה, הצגה, המרה או פעולה רצויה אחרת.

סוגי הפרסומים הממומנים העיקריים שאינסטגרם מאפשרת הם:

✓ מודעות בהזנת החדשות

✓ מודעות בהזנת הסיפורים

✓ סרטוני וידאו

✓ חסויות ליצירות (Posts)

יתרונותיו המרכזיים של פרסום ממומן באינסטגרם הם יכולת מדויקת למיקוד קהלי יעד, אפשרויות יצירתיות וחדשניות, עלויות נמוכות יחסית ויכולות מדידה ואופטימיזציה טובות.

קורס פרסום ממומן באינסטגרם

עם זאת, תכנון והפעלת קמפייני פרסום ממומן איכותיים ואפקטיביים באינסטגרם דורשים ידע ומומחיות בתחום.

לשם כך, קורס מקצועי בנושא פרסום ממומן באינסטגרם יכול להוות פתרון מצוין עבור שיווקאים ובעלי עסקים המעוניינים למנף ביעילות את הפלטפורמה.

קורס איכותי צריך לכלול נושאים כגון אסטרטגיית פרסום באינסטגרם, בניית קמפיין ממומן, תמחור ותקצוב, בחירת סוגי מודעות, עיצוב יצירתי, מיקוד קהלי יעד, מדידה ואופטימיזציה ועוד.

בנוסף חשוב שיכלול גם תרגול מעשי עם יישום בפועל של הנלמד בפלטפורמה. זאת על מנת לאפשר למשתתפים לצאת מהקורס עם ארגז כלים יישומי להפעלת קמפייני פרסום באינסטגרם באופן עצמאי.

פרסום ממומן בגוגל

מסגרת הפרסום 

נושא נוסף אותו כדאי לשלב במסגרת קורס פרסום ממומן באינסטגרם הוא פרסום ממומן בגוגל (Google Ads).

גוגל מהווה נדבך מרכזי נוסף באסטרטגיית פרסום ממומן הוליסטית לעסקים ומותגים.

פרסום ממומן בגוגל יכול לסייע בהשגת חשיפה רחבה ותנועת מבקרים איכותית ממנוע החיפוש של גוגל אל האתר של העסק.

למידה של יסודות פרסום ממומן בגוגל יחד עם התמחות בפרסום באינסטגרם יכולה אפוא לאפשר יצירת אסטרטגיית פרסום שיווקית אינטגרטיבית והוליסטית יותר עבור העסק.

סיכום

קורס פרסום ממומן איכותי באינסטגרם, המשלב גם היבטים של פרסום ממומן בגוגל, יכול להוות כרטיס כניסה לעולם שיווק דיגיטלי מתקדם עבור עסקים, יזמים ושיווקאים.

רכישת הידע והכלים המעשיים בתחום יאפשרו מינוף מלא של הפוטנציאל השיווקי הטמון בפלטפורמות המובילות והגברה משמעותית של החשיפה, המכירות והרווחיות העסקית ברשת.

Picture of מאור בן יעקב
מאור בן יעקב

כותב הבלוג, ומקדם אתרים בגוגל משנת 2022, עם ניסיון מצטבר של קידום עשרות אתרים, אוהב לחלוק מהידע שלי ושמח שאתם לוקחים חלק!

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם!

הירשמ/י לניוזלטר שלנו!
אנחנו מבטיחים לשלוח רק תוכן איכותי!