אס מרקטינג לוגו

כיצד להשתמש בקישורים מכלי התוכן החיצוניים בפייסבוק

כיצד להשתמש בקישורים מכלי התוכן החיצוניים בפייסבוק

שימוש בקישורים מכלי התוכן החיצוניים בפייסבוק הוא דרך יעילה לשפר את הפרסומים שלך ולהעביר את הקהל אל תוכן נוסף שנמצא מחוץ לפלטפורמה. הנה כמה דרכים להשתמש בקישורים מכלי התוכן החיצוניים בפייסבוק:

 1. שתף תוכן איכותי: שתף קישורים לתוכן מקורי ואיכותי מהאתר שלך או ממקורות אמינים אחרים. פוסטים שמכילים תוכן שיעיד על ידע ומומחיות שלך יוכלו לגרום למשתמשים ללחוץ על הקישור ולקרוא יותר.
 2. שיתוף כתבות ובלוגים: אם אתה כותב בלוג או מפרסם כתבות באתרך, שתף את הקישורים לכתבות הרלוונטיות בפייסבוק. זה יעזור לך להגדיל את הציבור ולהביא יותר קוראים לאתרך.
 3. שתף וידאו ותמונות: אפשר להשתמש בקישורים לווידאו או לתמונות שנמצאות במקורות חיצוניים כדי להעשיר את הפוסטים שלך. הפוסטים הכוללים תוכן ויזואלי מגוון יוכלו לקבל יותר תשומת לב.
 4. יצירת סיפורים מקונטנט חיצוני: יצירת סיפורים (Stories) בפייסבוק הוא דרך נפלאה להשתמש בקישורים מקונטנט חיצוני. תוכל לשתף קישורים לכתבות, וידאו או תמונות בסיפורים כדי לקבל את תשומת הלב של העוקבים שלך.
 5. הוספת קישורים לפוסטים רגילים: ניתן להוסיף קישורים לתוכן החיצוני בפוסטים הרגילים בפייסבוק. בזמן כתיבת הפוסט, לחץ על סמל הקישור (קישורית) והוסף את הקישור הנדרש.
 6. קישורים בתגובות ובתיאור: כאשר אתה מפרסם תוכן, ניתן להוסיף קישורים גם בתגובות שלך לפוסטים או בתיאור העמוד/הקבוצה שלך. זה יכול לספק למשתמשים גישה נוספת לתוכן החיצוני.
 7. שימוש בקישורים פרומוטדים: פייסבוק מציע אופציה לפרסם פוסטים פרומוטדים (Promoted Posts) שמשמשים לקידום תוכן מסוים. ניתן להשתמש בכלים אלו להגברת הצפייה בקישורים לתוכן החיצוני.
 8. הקשר לתוכן הפרסום: כאשר אתה משתמש בקישורים מכלי התוכן החיצוניים, חשוב לוודא שהתוכן בקישור קשור באופן ישיר או עקיף לתוכן הפרסום. הקישור צריך להיות רלוונטי ולתמוך בהודעה שאתה מנסה להעביר לקהל.
 9. נקודת קריאה בולטת: כאשר אתה משתף קישור, יש לוודא שהנקודת קריאה (CTA) בפוסט שלך מובלצת ובולטת. כך תעודד את המשתמשים ללחוץ על הקישור ולגלות את התוכן.
 10. התמקדות בתחום מסוים: אם יש לך תחום מסוים בו אתה מומחה ותוכן ייחודי, תשתף קישורים מכלי התוכן החיצוניים שקשורים לתחום זה. כך תהיה חשיבות גבוהה יותר בתחום זה ותפנה לקהל ממומן רלוונטי.
 11. הצבת סימון וחתימה: אם אתה משתמש בקישורים מכלי התוכן החיצוניים על מנת להעביר את הקהל לדף מסוים, ניתן להציב סימון מתאים על התמונה שבפוסט או להוסיף חתימה מתחת לפוסט כדי להציג את המקור וליצור נרטיב אחיד.
 12. שימוש בטקסט מורכב: בפוסטים שמשתמשים בקישורים מכלי התוכן החיצוניים, ניתן לספק תקציר או סיכום של התוכן המקורי ולהציג גישה חדשה או נקודת מבט משלך עליו.
 13. מדידה וניתוח: השתמש בכלים אנליטיים של פייסבוק כדי לנתח את הביצועים של הפרסומים שכוללים קישורים מכלי התוכן החיצוניים. הביצועים יכולים לספק לך מידע על מנה רחבת הקהל שנגשה לתוכן, כמו גם כמות הליקים, השיתופים וההקשר שנוצר.
 14. הכוונה לקהל ממומן: כאשר אתה פורם פוסט עם קישור מכלי התוכן החיצוני, עשה שימוש באפשרויות הגיוניות לכיוון את הקהל הרצוי. בחר בגיל, עניין, מיקום וכיוונים נוספים כדי להבטיח שהפרסום ישוג אל הקהל הנכון.
 15. הפקת ערך מוסף: כשאתה משתף קישורים מכלי התוכן החיצוני, הפקת ערך מוסף לקהל היא חשובה. כך אתה מספק חוויה מורחבת ומגוונת לעוקבים שלך.
 16. בשימוש נכון ומתוכנן, קישורים מכלי התוכן החיצוניים בפייסבוק יכולים להגדיל את האפקטיביות של הפרסומים שלך, להפנות תעבורה לאתרך ולשפר את הקשר שלך עם הקהל.
 17. פרסום מגוון תוכן: השתמש בקישורים מכלי התוכן החיצוניים כדי לשפר את הגיוון של התוכן שאתה משתף. תוכל לכלול מאמרים, וידאו, תמונות, הצגות ועוד. זה יכול לעניין את העוקבים שלך באופן רחב ולהשתלב ברבעיה הרחבה של המבקרים.
 18. שיתוף תוכן עם שותפים ומומחים: אם יש לך שותפים, מומחים או יצירתיים אחרים עם תוכן מעניין, ניתן לשתף קישורים לתוכן שהם פרסמו. זה יכול לחזק את הקשר שבינך לבין השותפים ולספק תוכן מגוון ומגדר.
 19. ניהול פרסומים משולבים: אפשר ליצור קמפיינים משולבים שכוללים פרסומים בפייסבוק וקישורים לתוכן החיצוני. הקמפיין המשולב יכול לתמוך זה בזה ולספק חוויה מרוכזת ומשולבת לקהל.
 20. הפקת קשרים עם הקהל היעד: כאשר אתה משתף קישורים מכלי התוכן החיצוני, תוכל לייצר הזדמנות לבנות קשר חוזר עם העוקבים. השיתוף יכול לעורר דיון, הערות ושיתוף נוסף על פי התגובות.
 21. שיווק בהשראת הסיפור: אם תוכן הקישור החיצוני כולל סיפור מרתק או מעניין, נסה לשלב את הסיפור בפוסט שלך ולשתף קטעים ממנו. הסיפור יכול להפנות לעוקבים אל הקישור לקריאה המלאה.
 22. שיתוף ניסיון וביקורות: אם יש לך חוויות אישיות או ביקורות ממוצרים או שירותים מקוריים, תשתף אותם בקישור מהתוכן החיצוני. זה יכול להקנות אמיתות נוספות למבט או להכוונת הקהל למוצר או שירות מסוים.
 23. ניהול פרסומים בקבוצות ועמודים: אם יש לך עמודים או קבוצות בפייסבוק עם קהל מסוים, ניתן להשתמש בקישורים מכלי התוכן החיצוני בתוך הקבוצות או העמודים כדי לשפר את פרסומם.
 24. שיפור תכנון הפרסומים: מניסיון למדנו כי פרסומים שמכילים קישורים מכלי התוכן החיצוני יכולים לשפר את תכנון הפרסומים הכולל ולתרום לקמפיינים הכלליים.
 25. בהשתמש בקישורים מכלי התוכן החיצוניים בפייסבוק, הזדמנויות רבות נפתחות לשדרוג הפרסומים, הגדלת התעבורה לאתרך והבנת עמידה טובה יותר בקהל.

על מנת להשתמש בקישורים מכלי התוכן החיצוניים בפייסבוק בצורה יעילה, חשוב לקחת בחשבון את התוכן הרלוונטי לקהל הממומן, להציע ערך מוסף, ולהשתמש בכלים שונים בפלטפורמה לקידום הקישורים.

Picture of מאור בן יעקב
מאור בן יעקב

כותב הבלוג, ומקדם אתרים בגוגל משנת 2022, עם ניסיון מצטבר של קידום עשרות אתרים, אוהב לחלוק מהידע שלי ושמח שאתם לוקחים חלק!

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם!

10 טיפים לפרסום מוצלח בפייסבוק

בעידן הדיגיטלי המתקדם, פרסום ברשתות החברתיות הפך לכלי עקרוני להצלחת עסקים ומותגים. במיוחד, פייסבוק מהווה פלטפורמה חשובה לקידום מבצעי שיווק והגעה לקהל הרחב. עם התחרות

קרא עוד >>
הירשמ/י לניוזלטר שלנו!
אנחנו מבטיחים לשלוח רק תוכן איכותי!