איך לשלם עם גוגל פיי

כדי לשלם עם גוגל פיי, עליך:

  1. התקן את אפליקציית גוגל פיי במכשיר שלך.
  2. צור חשבון גוגל פיי.
  3. הוסף אמצעי תשלום, כגון כרטיס אשראי או כרטיס חיוב.

הנה פרטים נוספים על כל שלב:

התקנת אפליקציית גוגל פיי

כדי להתקין את אפליקציית גוגל פיי, פתח את חנות האפליקציות של המכשיר שלך (App Store או Google Play) וחפש את "גוגל פיי". לאחר שתמצא את האפליקציה, הקש על "התקן" כדי להתקין אותה.

יצירת חשבון גוגל פיי

כדי ליצור חשבון גוגל פיי, פתח את אפליקציית גוגל פיי והקש על "הבא". לאחר מכן, בצע את ההוראות שעל המסך כדי ליצור חשבון גוגל.

הוספת אמצעי תשלום

כדי להוסיף אמצעי תשלום, פתח את אפליקציית גוגל פיי והקש על "הגדרות". לאחר מכן, הקש על "צור אמצעי תשלום". בחר את סוג אמצעי התשלום שברצונך להוסיף והזן את פרטי אמצעי התשלום שלך.

תשלום עם גוגל פיי

כדי לשלם עם גוגל פיי, פתח את אפליקציית גוגל פיי והקש על "שלם". לאחר מכן, בחר את אמצעי התשלום שברצונך להשתמש בו והזן את קוד האימות, אם נדרש.

תשלום בחנויות פיזיות

כדי לשלם בחנות פיזית, החזק את המכשיר שלך קרוב למסוף התשלום. לאחר מכן, בחר את אמצעי התשלום שברצונך להשתמש בו והזן את קוד האימות, אם נדרש.

תשלום באינטרנט

כדי לשלם באינטרנט, בחר את אפשרות התשלום של גוגל פיי כאשר תתבקש להזין את פרטי התשלום שלך. לאחר מכן, הזן את קוד האימות, אם נדרש.

תשלום בתוך אפליקציות

כדי לשלם בתוך אפליקציות, בחר את אפשרות התשלום של גוגל פיי כאשר תתבקש להזין את פרטי התשלום שלך. לאחר מכן, הזן את קוד האימות, אם נדרש.

טיפים לתשלום עם גוגל פיי

  • אם אתה משתמש במכשיר אנדרואיד, תוכל להשתמש בגוגל פיי ללא מגע. כדי לעשות זאת, הפעל את האפשרות "תשלום ללא מגע" בגוגל פיי.
  • אם אתה משתמש במכשיר iOS, תוכל להשתמש בגוגל פיי עם Apple Pay. כדי לעשות זאת, הפעל את האפשרות "Apple Pay" בגוגל פיי.
  • אם אתה מעדיף לשלם עם PIN, תוכל להגדיר PIN לחשבון גוגל פיי שלך. כדי לעשות זאת, פתח את אפליקציית גוגל פיי והקש על "הגדרות". לאחר מכן, הקש על "PIN" והזן PIN חדש.

אני מקווה שזה עוזר!

שתפ/י את הפוסט!
Facebook
WhatsApp
מאור בן יעקב
מאור בן יעקב

יזם, בעל חברת שיווק דיגיטלי, מקדם אתרים בגוגל, ועוסק ביצירת נכסים דיגיטליים בזמן הפנוי. מקדמים עסקים בגוגל פייסבוק וטיקטוק. בהצלחה רבה ותוצאות מניבות. הצטרפו אלינו!

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם..♠
מה זה cpm?
מה זה cpm?

CPM הוא ראשי תיבות של Cost Per Mille, או עלות לאלף חשיפות. זהו מדד המשמש למדידת עלות הקמפיין הפרסומי באינטרנט. CPM מחושב על ידי חלוקת

להמשך קריאה >>
פרסום מקצועי בגוגל
פרסום מקצועי בגוגל

פרסום מקצועי בגוגל הוא שירות שניתן על ידי חברה או איש מקצוע המנוסה בפלטפורמת הפרסום של גוגל. מומחה פרסום מקצועי בגוגל יכול לעזור לעסקים ליצור

להמשך קריאה >>
שובר פרסום בגוגל
שובר פרסום בגוגל

שובר פרסום בגוגל הוא קופון או זיכוי כספי שניתן להשתמש בו כדי להפחית את עלות הפרסום בגוגל. שוברי פרסום מוצעים לעתים קרובות על ידי Google

להמשך קריאה >>
פרסום ממוקד בגוגל
פרסום ממוקד בגוגל

פרסום ממוקד בגוגל הוא סוג של פרסום באינטרנט המאפשר לבעלי עסקים להציג את המודעות שלהם למשתמשים המעורבים ביותר במוצרים או בשירותים שלהם. זה נעשה על

להמשך קריאה >>
הירשמ/י לניוזלטר שלנו!
אנחנו מבטיחים לשלוח רק תוכן איכותי!