אס מרקטינג לוגו

איך לשלם עם גוגל פיי

כדי לשלם עם גוגל פיי, עליך:

  1. התקן את אפליקציית גוגל פיי במכשיר שלך.
  2. צור חשבון גוגל פיי.
  3. הוסף אמצעי תשלום, כגון כרטיס אשראי או כרטיס חיוב.

הנה פרטים נוספים על כל שלב:

התקנת אפליקציית גוגל פיי

כדי להתקין את אפליקציית גוגל פיי, פתח את חנות האפליקציות של המכשיר שלך (App Store או Google Play) וחפש את "גוגל פיי". לאחר שתמצא את האפליקציה, הקש על "התקן" כדי להתקין אותה.

יצירת חשבון גוגל פיי

כדי ליצור חשבון גוגל פיי, פתח את אפליקציית גוגל פיי והקש על "הבא". לאחר מכן, בצע את ההוראות שעל המסך כדי ליצור חשבון גוגל.

הוספת אמצעי תשלום

כדי להוסיף אמצעי תשלום, פתח את אפליקציית גוגל פיי והקש על "הגדרות". לאחר מכן, הקש על "צור אמצעי תשלום". בחר את סוג אמצעי התשלום שברצונך להוסיף והזן את פרטי אמצעי התשלום שלך.

תשלום עם גוגל פיי

כדי לשלם עם גוגל פיי, פתח את אפליקציית גוגל פיי והקש על "שלם". לאחר מכן, בחר את אמצעי התשלום שברצונך להשתמש בו והזן את קוד האימות, אם נדרש.

תשלום בחנויות פיזיות

כדי לשלם בחנות פיזית, החזק את המכשיר שלך קרוב למסוף התשלום. לאחר מכן, בחר את אמצעי התשלום שברצונך להשתמש בו והזן את קוד האימות, אם נדרש.

תשלום באינטרנט

כדי לשלם באינטרנט, בחר את אפשרות התשלום של גוגל פיי כאשר תתבקש להזין את פרטי התשלום שלך. לאחר מכן, הזן את קוד האימות, אם נדרש.

תשלום בתוך אפליקציות

כדי לשלם בתוך אפליקציות, בחר את אפשרות התשלום של גוגל פיי כאשר תתבקש להזין את פרטי התשלום שלך. לאחר מכן, הזן את קוד האימות, אם נדרש.

טיפים לתשלום עם גוגל פיי

  • אם אתה משתמש במכשיר אנדרואיד, תוכל להשתמש בגוגל פיי ללא מגע. כדי לעשות זאת, הפעל את האפשרות "תשלום ללא מגע" בגוגל פיי.
  • אם אתה משתמש במכשיר iOS, תוכל להשתמש בגוגל פיי עם Apple Pay. כדי לעשות זאת, הפעל את האפשרות "Apple Pay" בגוגל פיי.
  • אם אתה מעדיף לשלם עם PIN, תוכל להגדיר PIN לחשבון גוגל פיי שלך. כדי לעשות זאת, פתח את אפליקציית גוגל פיי והקש על "הגדרות". לאחר מכן, הקש על "PIN" והזן PIN חדש.

אני מקווה שזה עוזר!

Picture of מאור בן יעקב
מאור בן יעקב

כותב הבלוג, ומקדם אתרים בגוגל משנת 2022, עם ניסיון מצטבר של קידום עשרות אתרים, אוהב לחלוק מהידע שלי ושמח שאתם לוקחים חלק!

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם!

פרסום מודעה בגוגל
פרסום מודעה בגוגל

כדי לפרסם מודעה בגוגל, עליך ליצור חשבון Google Ads. לאחר שתצור חשבון, תוכל להגדיר את הקמפיין שלך, כולל את המילים המפתח שאתה רוצה לכוון אליהן,

קרא עוד >>
גוגל אדס
גוגל אדס

גוגל אדס היא פלטפורמת הפרסום המובילה בעולם, המאפשרת לעסקים להגיע לקהל היעד שלהם בצורה יעילה וזולה. גוגל אדס מציעה מגוון רחב של אפשרויות פרסום, כולל:

קרא עוד >>
הירשמ/י לניוזלטר שלנו!
אנחנו מבטיחים לשלוח רק תוכן איכותי!