אס מרקטינג לוגו

שובר פרסום בגוגל

שובר פרסום בגוגל הוא קופון או זיכוי כספי שניתן להשתמש בו כדי להפחית את עלות הפרסום בגוגל. שוברי פרסום מוצעים לעתים קרובות על ידי Google או על ידי שותפים שלה.

שובר פרסום בגוגל יכול להיות דרך מצוינת לחסוך כסף על פרסום בגוגל. אם אתה שוקל להתחיל קמפיין פרסום בגוגל, כדאי לבדוק אם ישנם שוברי פרסום זמינים.

מקומות שבהם תוכל למצוא שוברי פרסום בגוגל:

  • אתר Google Ads: Google מציעה לעתים קרובות שוברי פרסום באתר Google Ads. אתה יכול למצוא את השוברים האלה בעמוד הבית של Google Ads או בעמוד "שובר פרסום".
  • אתרי שותפים של Google: Google עובדת עם שותפים רבים המציעים שוברי פרסום. אתה יכול למצוא את השוברים האלה באתרים של שותפים אלה, כגון אתרי חדשות, בלוגים ופורומים.
  • אירועים של Google: Google מקיימת לעתים קרובות אירועים שבהם היא מציעה שוברי פרסום. אתה יכול למצוא מידע על אירועים אלה באתר Google for Business.

כדי להשתמש בשובר פרסום בגוגל, עליך להיכנס לחשבון Google Ads שלך. לאחר שתהיה מחובר, תוכל להוסיף את השובר לפרסום שלך.

איך להוסיף שובר פרסום לפרסום שלך:

  1. עבור אל קמפיין הפרסום שלך.
  2. לחץ על "מודעות".
  3. לחץ על שם המודעה שברצונך להוסיף את השובר אליה.
  4. גלול מטה אל "הצעות מחיר ויעדים".
  5. לחץ על "הוסף שובר פרסום".
  6. הזן את קוד השובר.
  7. לחץ על "הוסף".

השובר יופעל באופן מיידי ויחול על כל הקלקות על המודעה שלך.

Picture of מאור בן יעקב
מאור בן יעקב

כותב הבלוג, ומקדם אתרים בגוגל משנת 2022, עם ניסיון מצטבר של קידום עשרות אתרים, אוהב לחלוק מהידע שלי ושמח שאתם לוקחים חלק!

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם!

גוגל אדס
גוגל אדס

גוגל אדס היא פלטפורמת הפרסום המובילה בעולם, המאפשרת לעסקים להגיע לקהל היעד שלהם בצורה יעילה וזולה. גוגל אדס מציעה מגוון רחב של אפשרויות פרסום, כולל:

קרא עוד >>
הירשמ/י לניוזלטר שלנו!
אנחנו מבטיחים לשלוח רק תוכן איכותי!